Nakładki materace nawierzchniowe

NAKLADKA OASIS NA MATERAC

Po co kupujemy nakładki i jakie właściwości mają i zastosowania ? Co to takiego i dla kogo są polecane?

Nakładki na materac nie wolno mylić z ochraniaczami, gdyż inną spełniają rolę w materacu.

Ochraniacz na materac jest przeznaczony do ochrony higienicznej, a nakładka na materac  wpływa na jakość snu.

Ochraniacz na materac ma za zadanie chronić nasz materac przed czynnikami zewnętrznymi jak poplamieniem i przepoceniem. Jednak nie poprawia jakości snu.

Materac nawierzchniowy to cienka nakładka z pianki o zwiększonej gęstości,  która ma poprawić i ulepszyć jakość naszego snu i zdrowia.

Nakładka na materac nie powinna występować jako odrębny materac lecz w połączeniu z innym materacem lub kanapą. Szczególnie polecana jest jako materac nawierzchniowy na źle dobrany materac czy niewygodną wersalkę. Jeśli mamy łóżko za twarde kupujemy miękką nakładkę lub odwrotnie.

Dzięki takim rozwiązaniom zwiększymy jakość dobrego snu. Dopasowana twardość materaca do naszego ciała jest kluczowym źródłem do sekretu snu i zdrowia.

W sprzedaży mamy miękkie, średnio twarde  i twarde nakładki, które są dodatkiem do naszych podstawowych materacy.

  • Oasis – miękka nakładka z pianką masującą termo plastyczną i z pianką wysoko elastyczną

  • Verona – miękki niski materac z pianką visco termo plastyczną i pianką wysoko elastyczną

  • Apollo – miękki cienki materac z pianką wysoko elastyczną

  • Mediolan – średnio miękki materac z pianką wysoko elastyczną i z pianką zwykłą

  • Antares – twardy materac nawierzchniowy z dwoma kokosami

Zakup cienkiego materaca nawierzchniowego typu nakładka powinien być wtedy, gdy kupiliśmy źle dobrany pierwotny materac. Nakładka o odpowiedniej twardości koryguje źle dobrany pierwotny nasz materac, co ma znaczenie na ból kręgosłupa i bioder.

Do materaca nawierzchniowego wykorzystujemy najwyższą jakość produktów. Są produkowane z najlepszych, najgęstszych i najżywotniejszych pianek typu visco, lateks i HR.  Są to pianki głównie wysoko plastyczne,  wysoko elastyczne oraz lateksowe. Materac nawierzchniowy  obszyty jest miękką tkaniną na zamek zdejmowaną do prania i zakończoną na rogach szeroką gumą.

Materace nawierzchniowe nazywane nakładkami na materac występują w rożnych rozmiarach. My produkujemy i szyjemy także również pokrowce pod indywidualne zamówienia  na wymiar.

Do góry