materace elblag

PRODUCENT MATERACY Barbara Cichocka oprócz materacy również o niestandardowych wymiarach produkuje:

kliny, siedziska, poduszki, prześcieradła nieprzemakalne, pokrowce na materace, nakładki nawierzchniowe oraz topy i nietypowe wymiary materacy. W naszym salonie sprzedajemy meble sosnowe, stelaże oraz łóżka pod wymiar. Produkujemy również materace do kamperów i dla psów .

Mamy ponad 50 własnych produktów. Na naszej stronie www.naszematerace.pl i na Facebooku MATERACOWO znajdziecie Państwo przekroje materacy i szeroką gamę opisanych produktów. W naszej ofercie znajdziecie materace piankowe, materace kokosowe, materace lateksowe, materace bonellowe, materace kieszeniowe. Pokrowce materacy są uszyte z tkanin bawełnianych i jersey, które można zakupić oddzielnie.
Jako twardość materaca przyjęto literą H. nasz miękki materac oznaczamy H1 a bardzo twardy H5.
Do łóżka małżeńskiego polecane są materace ze sprężyną kieszeniową 7 stref twardości. Sprężyny pakowane oddzielnie w pojedyncze kieszonki, dzięki czemu nadają komfort spania. Połączone są cienkim woreczkiem tkaninowym, dlatego pracują niezależne od siebie dopasowując się do kształtu ciała. Przy używaniu materaca aktywują się te sprężyny, na które jest bezpośredni nacisk.
Ważnym elementem w materacach są pianki o wysokiej jakości.
Pianka VISCO termo elastyczną, inaczej pianka MEMORY bądź potocznie nazywana leniwą. Jest to nowoczesny rodzaj wypełnienia o zaskakujących właściwościach. Warstwa termo elastyczną MEMORY, pod wpływem temperatury ciała, zmienia swoją twardość, rozluźnia się i idealnie dopasowuje się do naszego kształtu. Odkształca i redukuje nacisk na poszczególne części ciała . Dzięki dużej gęstości powraca do swoich pierwotnych kształtów. Polecane również jako materace zdrowotne na schorowane bolące kręgosłupy.
Polecamy: Materac VENUS II, Materac SILVER, Materac AFRODYTA PLUS


Pianka lateksowa

Gęstość pianki jest dość wysoka spośród podstawowych pianek materacowych to ok. 84 kg/m3. Porowata struktura pianki produkowana jest z dodatkiem roztworu naturalnego kauczuku. Wkład lateksowy z dziurkami jest o dużej elastyczności i świetnie się amortyzuje podczas leżenia. Wysoka jakość produktu przekłada się na odporność. Przepuszcza powietrze stwarzając środowisko wolne od wilgoci.

Polecamy:
Materac FANTAZJA oraz  Materac LATEKS DREAM

Pianka wysoko elastyczna inaczej zwana HR
Pianka o dużej elastyczności, gęstości i sprężystości. Dzięki tym cechom układa się do ciała bez względu na naszą temperaturę i otoczenie. HR jest pianką lepszą jakościowo i żywotniejszą nawet do 50% od zwykłej pianki poliuretanowej.


Polecamy: Materac VENUS, Materac MIMOZA, Materac WENECJA, Materac MAROKO PLUS, Materac MAROKO III,
Materace twarde i średnio twarde są polecane dla osób ceniących sobie twarde podłoże z nadwagą lub schorowanych. W swoim składzie poza sprężynami i zwiększoną gęstością pianki ważna jest warstwa twarda tzw. mata kokosowa wysokoelastyczna oraz dodatkowy podkład utwardzony. 


Twardsze materace


Materac HAMMER , Materac HERKULES, Materac KOKOSOWA WYSPA, Materac MAROKO III , Materac piankowy Boston 


Dla kogo jaki materac,  jaka wysokość, twardość?


Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale zdecydowanie polecane są materace twardsze, proporcjonalne do naszego ciała.  Jesteśmy elbląskim producentem materacy, który przede wszystkim słucha swoich klientów i doradza w doborze odpowiedniego materaca.

www.naszematerace.pl
Facebook MATERACOWO
hurtowy zakup materacy:
handlowy@naszematerace.pl
kontakt 570 688 132
kontakt 663 303 090

1 comment

  1. 13 kwietnia 2021 at 14:14
    SklepNaszeMaterace

Comments are closed.

Do góry